U některých kryptoměn nenajdete žádné informace, pouze konečný výnos investice.

Když jsme 10.3.2020 pro Vás připravili analýzu na téma kryptoměny, tak jsme psali o společnosti GLOCIN (obchodníci s kryptoměnami). Jeden z našich klientů se nás znovu dotázal, jestli do toho investovat či nikoliv. Pojďme si tedy udělat krátkou rekapitulaci:

Sídlo společnosti je v Manchesteru, Velká Británie, 2 Pass street, Oldham, OL9 6HZ. Podle Google maps se jedná o tuto „garáž“ vedle ne moc hezkého pozemku ohraničeného ostnatým drátem. Jen podotýkáme, že firma sídlí v Anglii v tomto baráčku s dalšími 400 firmami.

Obsah obrázku silnice, exteriér, scéna, ulice

Popis byl vytvořen automaticky

V březnu 2020 když jsme psali analýzu na kryptoměny, bylo jich 5.153. Nyní tento počet daleko převyšuje. A jak víte, která je ta pravá? I když jste fanoušci kryptoměn, asi nikdy jste neslyšeli o kryptoměně TURON. Anebo snad ano?  Když ji budete vyhledávat, nic o ni vlastně nenajdete (vyjma propagačních článku ze strany společnosti GLOCIN). Dokonce firma nazývá svou měnu „stablecoin“, který je prý pevně spjata s měnou – EUR.

Jak celý obchod funguje? Vezmete eura a směníte je na kryptoměnu zvanou Teuron v poměru jedna ku jedné. Glocin se zavazuje vrátit Vám peníze po dvou letech zpátky, společně s výnosem 20 % ročně. Potom už stačí Teurony směnit zpět na eura a výnos je doma. Jednoduché, že? Server CoinMarket, který sdružuje 20.636 burz (!!!) a více jak 5.154 kryptoměn tuto měnu nezná. Nenechte se napálit! Ověřujte si dostupné informace!

Zajímáte se o investice? Chtěli byste pasivní příjem? Sjednejte si s námi schůzku, pomůžeme Vám sestavit investiční portfolio na míru přímo pro Vás.

Trusts&Wealth protection

Přesunout se na začátek